دستگاه پانچ ورق چیست؟

دستگاه پانچ ورق با بازدهی بسیار بالا در کار با صفحات فلزی (ورق) استفاده می شود. از دستگاه پانچ ورق به منظور حروفسازی فلزی، سوراخ کردن صفحات فلزی ورق برای استفاده در امور تبلیغاتی وغیره استفاده می گردد که جایگزین مناسبی برای سوراخ کاری به جای استفاده از دریل است.

پانچ ورق

مزیت استفاده از دستگاه پانچ ورق

مزیت قابل توجه استفاده از دستگاه پانچ ورق به جای استفاده از دریل ، دقیقتر بودن سوراخ ها، یکسان بودن سوراخ ها، تمیز وحرفه ای به نظر رسیدن سوراخ ها است.

مشخصات دستگاه پانچ ورق برای سوراخ کردن سطوح فلزی :


مبدل بادی قابل پذیرش: ۱٫۴ Npt
ضخامت ورق قابل پذیرش: ۱ میلیمتر
قطر سوراخ: ۳،۲ میلیمتر
ابزارهای قابل پذیرش: صفحه آهنی-صفحه استیل- صفحه آلومینیوم
فشار هوای مورد نیاز: ۱۰۰-۹۰ Psi
فاصله سوراخ پانچ از لبه : ۲۵ میلیمتر

ضخامت ورق برای پانچ :
استیل ضد زنگ : ۰٫۸ میلیمتر
گالوانیزه : ۱ میلیمتر
آلومینیوم : ۱٫۵ میلیمتر

 

مقاله های دیگر در ارتباط با پویا برش:

گروه صنعتی پویا برش در سال 1381 دستگاه برش سی ان سی (cnc)  تولید کرد که ابعاد این دستگاه برش 2 در 6 متر بود. پویا برش مفتخر به دریافت گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت iso9001-2008 از شرکت mic انگلستان می باشد. این گروه صنعتی موفق به تولید انواع دستگاه برش cnc، دستگاه برش چوب و cnc سنگ شده است که همچنین خدمات برش cnc شیشه اصفهان، خدمات خم لوله، خم لوله استیل، خم لوله cnc، خم لوله مسی، خم لوله اصفهان و خم لوله برق را در کنار فعالیت های خود نیز انجام می دهد.

جهت مشاوره و خرید دستگاه نورد لوله، دستگاه نورد دست دوم، دستگاه نورد، دستگاه پروفیل دست دوم، دستگاه ورق دست دوم، دستگاه نورد طلا و دستگاه نورد پروفیل با شماره تلفن های 09133130096 و 09131038614 تماس حاصل فرمایید.

همچنین پویا برش در طراحی و تولید دستگاه برش فلزات، برش پلاسما، برش cnc فلز، برش cnc ام دی اف و برش هواگاز نیز فعال می باشد.

 

برش cncسنگ

برش cncپلاسما

خم ورق

نورد لوله

واترجت

برش cnc هواگاز

برش cnc دیسکی

دستگاه cnc چوب

دستگاه پانچ

پانچ cnc

دریل cnc

حکاکی چوب

 


آخرین مقاله های cnc

مقالات