cnc سنگ یک دستگاه برای انجام برش و حکاکی روی سنگ می باشد.  cnc سنگ کاربردهای فراوانی در اماکن مختلف دارد. از جمله کاربرد cnc سنگ در معادن سنگبری، برش سنگ مزار، برش سنگ های تزیینی ساختمانی، سنگ شومینه، حکاکی تصویر روی سنگ ها و...
برای خرید و سفارش یک دستگاه سی ان سی سنگ باید ابعاد دستگاه مورد نظر را دانست. این دستگاه در سطوح مختلف کیفیت ساخته می شوند.
پس از ساخت دستگاه سی ان سی سنگ چنانچه مشتری بخواهد، دستگاه توسط شرکت برای ایشان نصب می گردد.
پس از نصب دستگاه،  به اپراتور و شخص مورد نظر آموزشهایی مبنی بر کار با دستگاه داده می شود. آموزش کار با دستگاه برش سنگ و استفاده اپلیکیشن یا نرم افزار آن و همچنین اطلاعاتی در مورد نگهداری از دستگاه برش سنگ داده می شود.


کاربرد دستگاه cnc سنگ
 آیا دستگاه سی ان سی سنگ پویابرش گارانتی و ضمانت نامه دارد؟
دستگاه برش سنگی که در این مجموعه ساخته می شود، با بهترین کیفیت ممکن و دارای یک سال گارانتی می باشد.
این دستگاه ها همچنین دارای خدمات پس از فروش هستند.
 دستگاه cnc سنگ تولید شده در گروه صنعتی پویابرش دارای تمام فاکتورهای کیفی مورد تایید اتحادیه اروپا می باشد. برای خرید دستگاه برش سنگ به صورت نقد یا اقساط با تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

یک ویدیو در ارتباط با دستگاه cnc سنگ تماشا کنید


 دستگاه cnc سنگ چه کاربردهایی دارد؟


این دستگاه ها برای برش و حکاکی سنگ استفاده می شوند. برش سنگ های مرمر برای ساختمان ها، سنگ گرانیت و بسیاری سنگهای دیگر توسط این دستگاه امکان پذیر است. حکاکی سنگ، حکاکی متون مختلف، اشکال و حاشیه زنی های متفاوت بر روی  سنگ قبر و ... از دیگر کاربردهای دستگاه است. همچنین حکاکی آرم و لوگو روی سنگ و فلز که از رایج ترین کاربردهای این دستگاه است و امروزه بسیار متداول شده است. استفاده در برش آهن و فولاد و مس، آلومینیوم، چوب، پلکسی گلاس و ام دی اف و ....
 
دستگاه برش سنگ دارای چه مشخصاتی می باشد؟
دستگاه Cnc سنگ سه محور است.
بدنه دستگاه فولادی می باشد.
دارای سیستم خنک کننده.
استفاده از نرم افزارهای سه بعدی امکان پذیراست.
دارای محورهای ضد آب
ده سال خدمات پس از فروش و ضمانت کالا


دستگاه cnc سنگ

کسب در آمد از طریق دستگاه cnc سنگ

cnc سنگ میتواند به ایجاد یک  کسب و کار خانگی یا بزرگ بسیار کمک کند. اگر دارای سرمایه کمی هستید پیشنهاد میشود یک دستگاه سی ان سی سنگ کوچک خریداری کنید. در بخشهایی مثل ساخت لوازم کادویی و هدیه فعالیت کنید. مثلا وسایل تزیینی منزل که بسیار طرفدار دارد. استفاده از سنگهای زیبا در این کسب و کار بسیار بازدهی خوبی دارد. یا میتوانید کار حکاکی روی سنگهای تزیینی را انجام دهید. ولی اگر سرمایه بیشتری دارید بهتر است یک دستگاه سی ان سی سنگ بزرگتر تهیه کنید. این دستگاه بزرگتر میتواند کار طراحی وحکاکی روی سنگ قبر را انجام دهد. این روزها این کار بسیار رواج پیدا کرده است. کار حکاکی روی سنگ قبر خواهان زیادی دارد. شما میتوانید یک کارگاه بزرگ راه اندازی کنید. در محل هایی که کار فروش سنگ انجام می دهند. یا حتی در نزدیکی یک آرامستان این کار را انجام دهید. خوشبختانه این کار بازار بسیار خوبی دارد. این ایده میتواند برای شما بسیار پول ساز باشد.ساخت تابلوهای سنگی کوچک و بزرگ نیز ایده بسیار خوبی است.

cnc سنگ
cnc سنگ